• Dönerin en lezzetli hali ‘de

    Türk Mutfağının geleneksel lezzeti olan Döner Kebabını siz değerli misafirlerimize şık mekânımızda hızlı servis anlayışı ile takdim ediyoruz.

    Gerçek dönerin lezzetini yeniden hatırlamanız için Ege ve Trakya yörelerinden getirdiğimiz etleri gıda mühendislerimizin gözetimi altında hijyen kurallarına son derece özen göstererek hazırlıyoruz.

    Elle dilim dilim yaprak şeklinde açtığımız dana but etlerini sinirlerinden tamamen temizleyip doğal baharat ve soslarımız ile harmanlayarak, özel soğutucularda 2 gün dinlendiriyoruz. Dinlendirdiğimiz bu yaprak etlere bir miktar kuyruk yağı ve bir miktar kuzu eti ilave ederek şişlere takıp, normal ateşte döndürerek pişirip bu muhteşem lezzeti sizlere sunuyoruz.

    600 kişilik oturma kapasiteli salonu,150 ve 30 kişilik VIP salonları, Çocuk oyalama alanı, Ücretsiz Otopark & Vale hizmeti, Wireless Internet Altyapısı ve Bay/Bayan Mescidimiz ile tüm beklentileri karşılayacak Türkiye’nin en kaliteli döner salonları olan Güneşli ve İkitelli şubelerimizde kendinizi özel hissetmenizi sağlıyoruz.

    Gerçek döner lezzetini keşfettikten sonra Saafi Döner’den vazgeçemeyeceksiniz…